• Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
  • Pon. - Pt.: 8:00 - 18:00

Ile kosztuje dieta pudełkowa?

dieta pudelkowa cena

Coraz więcej osób świadomie chce zdrowo się odżywiać i wybierać odpowiednie produkty. Problem pojawia się wtedy, gdy pracujemy na pełen etat, mamy mnóstwo domowych obowiązków i zwyczajnie brakuje nam czasu na to, aby przygotowywać pięć odpowiednio zbilansowanych posiłków dziennie, które zaspokoją naszą kaloryczność. Z pomocą przychodzi tzw. dieta pudełkowa, czyli po prostu catering dietetyczny, który jest każdego dnia dostarczany pod nasze drzwi. Na czym polega tego rodzaju dieta i ile kosztuje? Czy jest to diety pudełkowe są rozwiązaniem dla każdego?

Koszt diety pudełkowej

Koszt diety pudełkowej będzie zależny od kilku czynników. Możemy wybrać dietę, która zawiera 5 posiłków lub mniej. Na ostateczną cenę składa się również to, czy chcemy mieć posiłki na wszystkie dni w tygodniu, czy jedynie np. na 5 dni bez weekendów. Cena jest zależna dodatkowo od faktu, czy wybieramy klasyczną dietę, czy może jest nam potrzebna dieta specjalistyczna. W drugim przypadku koszt zależy od indywidualizacji diety do potrzeb klienta lub wykluczenia kilku składników z diety.

Ile kosztuje dieta pudełkowa na miesiąc

Jeśli chodzi o dzienny koszt diety pudełkowej, średnia cena za 5 posiłków na cały dzień waha się w granicach od 40 do 80 złotych na osobę. Im dłuższy czas trwania umowy, tym przeważnie mniej zapłacimy za cały okres trwania diety. Cena cateringu jest również mniejsza w przypadku niskokalorycznych diet. Najdroższe będą specjalistyczne diety pudełkowe oraz te wysokokaloryczne. W skali miesiąca dieta pudełkowa kosztuje od 1200 do 2400 złotych.

Dieta pudełkowa cena

Bardzo dobrą opcją jest to, że nie musimy od razu zamawiać diety pudełkowej na cały tydzień czy miesiąc. Przeważnie mamy możliwość zamówienia zestawu próbnego, którego koszt wynosi ok. 35-60 złotych. To dobry wybór, jeśli nie wiemy, czy tego rodzaju dieta jest dla nas i chcemy najpierw ją wypróbować. Tygodniowy catering dietetyczny to koszt od ok. 200 zł bez weekendów do ok. 500 zł z weekendami. Jeśli zdecydujemy się na dietę pudełkową przez miesiąc, zapłacimy ok. 800 zł, jeśli będzie to dieta bez weekendów, niskokaloryczna.

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*