• Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
  • Pon. - Pt.: 8:00 - 18:00

Dieta pudełkowa catering – jak wybrać?

dieta pudelkowa catering jaki wybrac

Coraz więcej osób zaczyna korzystać z diety pudełkowej. Nie ma się czemu dziwić. To bardzo wygodne rozwiązanie, które pozwala nam znacząco oszczędzić czas niezbędny na przygotowywanie posiłków. Pyszne dania otrzymujemy codziennie pod nasze drzwi. Nie musimy się martwić robieniem zakupów, gotowaniem. Wygodne pudełka z jedzeniem możemy zabrać do pracy, na uczelnię, gdziekolwiek zechcemy. Oddanie gotowania w ręce specjalisty jest bez wątpienia pomocnym rozwiązaniem. Dieta pudełkowa catering pozwoli nam uzyskać wymarzone cele, np. redukcję wagi. Na co zwrócić uwagę, wybierając firmę dostarczającą catering dietetyczny?

Z wpisu dowiesz się, na co zwracać uwagę, wybierając dietę pudełkową oraz czym powinien się wyróżniać dobry catering dietetyczny.

Dieta pudełkowa a zbilansowane menu

Dobra firma oferująca catering dietetyczny to taka, która korzysta z sezonowych produktów, a także tych lokalnych. Jeśli wybieramy dietę pudełkową, zwróćmy uwagę na przykładowe menu. Idealnie jest wtedy, gdy znajdują się w nim sezonowe produkty, np. szparagi w kwietniu, świeże warzywa i owoce. Warto zapytać, skąd dana firma pozyskuje żywność do przygotowywania dań.

Układanie menu zgodnie z kalendarzem sezonowości warzyw i owoców świadczy o tym, że dietetyk odpowiedzialny za układanie planów faktycznie interesuje się zdrowym odżywianiem i ma odpowiednią wiedzę w tym zakresie. Warto zwrócić uwagę na fakt, że wybieranie produktów lokalnych czy sezonowych ogranicza czas transportu. W efekcie nie ma konieczności zabezpieczania ich przed przedwczesnym dojrzewaniem. Takie artykuły spożywcze mają większą zawartość cennych składników odżywczych.

Możliwość wyboru opakowania

Nasze diety są przygotowywane z dnia na dzień według zapotrzebowania kalorycznego naszych klientów. Coraz częściej zwraca się również uwagę na ekologiczne opakowania. Dlatego wyszliśmy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów. Zamawiając catering masz wybór w jakim opakowaniu chcesz dostać jedzenie. Każdy może wybrać rozwiązanie dopasowane do potrzeb.

 

Dodaj komentarz

Your email address will not be published.

You may use these <abbr title="HyperText Markup Language">HTML</abbr> tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*