dieta dr dabrowskiej co to

Dieta oczyszczająca dr Ewy Dąbrowskiej

Dieta dr Ewy Dąbrowskiej to leczniczy post, którego podstawowym zadaniem jest oczyszczenie organizmu z toksyn i zalegających złogów. Z uwagi na duże restrykcje oraz niską kaloryczność głodówka ta budzi sprzeciw wśród wielu specjalistów do spraw żywienia. Nie brakuje jednak osób, które są zachwycone jej efektami. Jakie są główne zasady diety Dąbrowskiej? Co daje?

dieta sokowa catering

Dieta sokowa – catering

Oczyszcza organizm z toksyn, sprzyja redukcji tkanki tłuszczowej i dodaje energii. Dieta sokowa, bo o niej mowa, cieszy się dużym uznaniem wśród osób, które chcą zadbać o swoje zdrowie, atrakcyjną sylwetkę i lepsze samopoczucie. Żeby jednak cieszyć się tymi efektami, należy zatroszczyć się o odpowiednie zbilansowanie i kaloryczność przyjmowanych soków. Z pomocą przychodzi dietetyczny catering sokowy. Czy warto zdecydować się na to rozwiązanie?

dieta dabrowskiej ile sie schudnie

Dieta Ewy Dąbrowskiej – ile się chudnie? Efekty

Dieta owocowo-warzywna dr Ewy Dąbrowskiej to lecznicza głodówka, której zadaniem jest oczyszczenie organizmu z toksyn. Efektem ubocznym kuracji jest widoczny spadek masy ciała. I to właśnie on jest głównym powodem, dla którego tak wiele osób decyduje się na stosowanie tego restrykcyjnego postu. O co w nim chodzi? Jakich rezultatów należy się spodziewać i ile można schudnąć na diecie Dąbrowskiej?

1 2 3 7