FAQ

Najlepiej wybrać dietę kierując się kategoriami na naszej stronie i po konsultacji z naszym dietetykiem. Ciało każdej osoby ma własne potrzeby i każda dieta powinna być komponowana indywidualnie.

Nasze diety można zamówić korzystając z sekcji „Twoje zamówienie” lub w wypadku diety Indywidualnej prosimy o bezpośredni kontakt z naszym biurem (biuro@zdrowemenu.com)

Wszystkie nasze diety opracowywane są przez dyplomowanego dietetyka w oparciu o najnowszą wiedzę o prawidłowym odżywianiu i w zgodzie z zaleceniami Instytutu Żywności i Żywienia.

Przestrzegając naszej diety, redukcja wagi wynosi 0,5 – 1 kg tygodniowo.

Niezależnie od diety będzie to 5 posiłków.

Jest kilka czynników które wyróżnia Zdrowe Menu. Podstawową różnicą pomiędzy naszą dietą a konkurencji jest zawartość białka posiłkach. W przypadku naszych posiłków jest to około 2g białka pełno wartościowego na kilogram masy ciała. W przypadku konkurencji jest to ok 0,5g. często również nie jest to białko pełno wartościowe. Zabieg ten stosuje się ponieważ posiłki oparte w głównej mierze na węglowodanach oraz tłuszczach są tańsze w produkcji. Kolejnym wyróżnikiem jest dieta indywidualna, aby ją zamówić należy przejść badania krwi i na ich podstawie dietetyk dobierze odpowiednie składniki.

Dostawa jest zawarta w cenie posiłków.

posiłki są rozwożone od godziny 4.00 do godziny 8.00, jednak dokładny termin jest ustalany z naszym biurem podczas zamawiania.

Zamówienia dostarczamy na terenie Warszawy oraz okolic. Zakres dostawy jest za każdym razem potwierdzany przez nasze biuro.

Oczywiście można zmienić miejsce oraz termin dostawy, jednak zmiana musi nastąpić nie później niż 24h przed planowaną dostawą, oraz miejsce nowej dostawy musi znajdować się w rejonie, który obsługujemy.

Informacja o zawieszeniu diety musi do nas dotrzeć minimum 24h wyprzedzeniem.

Nie zalecamy podjadania pomiędzy posiłkami. Nasze diety są stworzone kompleksowo, tak aby zapewnić pełne dzienne zapotrzebowanie organizmu w składniki odżywcze.

Powinniśmy przyjmować minimum 2 litry wody niegazowanej lub średnio zmineralizowanej dziennie oraz dodatkowo 0,5 litra na każde 10 kg nadwagi. Należy wystrzegać się kawy, ponieważ prowadzi ona do odwodnienia organizmu. Jeśli jednak nie potrafisz z niej zrezygnować, najlepiej, gdy na szklankę kawy wypijesz szklankę wody.

Aby zrzucić kilogramy, przybrać na wadze bądź ją utrzymać, potrzeba czegoś więcej niż tylko jedzenie tego, co zdrowe. Kluczem do sukcesu jest odpowiednie zbilansowanie wszystkich posiłków oraz jedzenie ich w odpowiednich porach i ilościach. Niestosowanie się do tych zasad prowadzi do skoków poziomu glukozy oraz insuliny, które w efekcie powodują kumulowanie się tkanki tłuszczowej, spowolnienie metabolizmu, zmęczenie oraz problemy z koncentracją.

Umożliwiamy naszym klientom zamawianie posiłków już od jednego dania, tak więc nie muszą się państwo decydować od razu na tygodniową czy miesięczną dietę. Można spokojnie wypróbować na dzień czy dwa, a jesteśmy pewni że zdecydują się Państwo na dłuższe korzystanie z naszego cateringu.

Właśnie z myślą o takich osobach powstała dieta indywidualna.

Catering dostarczany jest od poniedziałku do soboty. W soboty dostarczamy również posiłki na weekend.

Zamów dietę pudełkową