• Fort Wola 22, 01-258 Warszawa
  • Pon. - Pt.: 8:00 - 18:00

Ambasadorzy marki

Ambasadorzy marki

gosia kurek

Gosia Kurek

Ambasadorka marki Zdrowe Menu od wielu lat związana z kulturystyką, w której osiągnęła mistrzostwo w Polsce i na świecie, potwierdzone uzyskaniem tytułów:

  • Mistrzyni Polski w kategorii figure
  • Mistrzyni Polski w kategorii Master Women +35
  • Wicemistrzyni Europy w kategorii figure
  • Mistrzyni Świata w kategorii figure
  • Mistrzyni Polski, Europy i Świata w kategorii pary kulturystyczne

Gosia jest pasjonatką sportu w różnych dziedzinach i od dziecka związana była ze sportem. Uprawiała biegi długodystansowe, grę w siatkówkę i koszykówkę. Jest pasjonatką motoryzacji i wędkarstwa. Z przyjemnością korzysta z diety pudełkowej dla sportowców oferowanej przez naszą firmę. Jej zbilansowany skład dostosowany do indywidualnych potrzeb organizmu pozwala w pełni sprostać potrzebom ciała na składniki odżywcze niezbędne w diecie sportowca. Przygotowując się do zawodów Gosia korzysta z naszego cateringu dietetycznego, dzięki któremu znajduje więcej czasu na łączenia życia zawodowego ze sportowymi pasjami. Co więcej, zdrowe posiłki dostarczane do domu pozwalają jej uzyskać doskonałe wyniki sportowe.

Adam Rębiś

Ambasador marki Zdrowe Menu, który specjalizuje się w doradztwie żywieniowym i szkoleniach dla sportowców. Jest absolwentem Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego i Functional Medicine University FMU. Na co dzień zajmuje się szeroko pojętą branżą sportu i fitness oraz przygotowaniem zawodników sportów sylwetkowych, sportów walki i sportów wytrzymałościowych pod względem żywienia, suplementacji, profilaktyki i terapii hormonalnych. W tym względzie osiągnął wiele sukcesów na arenie światowej i krajowej. Doskonale rozumie zasady żywienia zawodników i sportowców pod kątem zbilansowanych posiłków oraz znaczenie zbilansowanego odżywiania  dla uzyskania oczekiwanych wyników sportowych. Dlatego docenia profesjonalizm oraz skrupulatność w doborze składników odżywczych znajdujących się w naszych posiłkach dostarczanych do domu. Takie rozwiązanie zwalnia sportowców z dodatkowego obowiązku związanego z nie tylko z przygotowaniem posiłków, ale także z ich odpowiednim zbilansowaniem pod względem zapotrzebowania na składniki odżywcze.

adam rebis
krzysztof piekarz

Krzysztof Piekarz

Ambasador marki Zdrowe Menu, wielokrotny mistrz Polski, wicemistrz Europy i mistrz Europy w sportach sylwetkowych. Jest trenerem personalnym, który posiada także swoją poradnię dietetyczną, sprzedaje suplementy diety oraz prowadzi szkolenia treningowe, dietetyczne i motywacyjne. Od przeszło 10 lat związany ze sportem zawodowo. Pasjonat nie tylko kulturystyki, ale również sportów walki – karate i boksu, czy lekkiej atletyki oraz cross-fitu. Wierny zasadzie, że kulturystyka uprawiana mądrze i z głową jest jednym z najbezpieczniejszych i najzdrowszych sportów. Dlaczego? Ponieważ wymaga trzymania zbilansowanej diety bogatej w mikroskładniki, dzięki której ciało jest zregenerowane i odżywione, wykonywania ćwiczeń kardio wzmacniających układ sercowo-oddechowy oraz ćwiczeń siłowych, dających sprawność i wzmacniających stawy i mięśnie. Krzysztof Piekarz korzysta z diety pudełkowej przygotowywanej przez naszą firmę stricte pod potrzeby sportowców. Dzięki niej nie tylko zapewnia swojemu ciału wszystkie niezbędne składniki odżywcze, ale także oszczędza czas, który przeznacza na realizację pasji sportowych i biznesowych.